Kenia

Serwis powstał przy współpracy:

Partner:

Odwiedź również:

Artykuł

Najciekawsze momenty w obiektywie Jarosława Kuźniara dzięki Huawei Mate 20 Pro

Podczas pobytu w Kenii ekipa Business On Tour znalazła czas nie tylko na rozmowy z ciekawymi gośćmi, ale również na odwiedzenie kilku ciekawych miejsc w Nairobi i okolicy. Zobaczcie najciekawsze momenty, które Jarosław Kuźniar uchwycił za pomocą Huawei Mate 20 Pro.

Obecnie Nairobi liczy sobie ponad trzy miliony mieszkańców, dlatego trudno wyobrazić sobie, że jeszcze ponad 100 lat temu na tych terenach rozpościerały się bagna i busz. Nazwa miasta pochodzi od masajskiego określenia Enkere Nyrobi, które oznacza zimną wodę. W 1907 roku Nairobi zostało stolicą brytyjskiego protektoratu. Wtedy przybyli tu nie tylko europejscy kolonizatorzy, ale również Hindusi, Arabowie i Azjaci. Dzięki temu miasto nabrało kosmopolitycznego charakteru i zachowało go do dzisiaj.

Zdjęcie wykonane Huawei Mate 20 Pro

Zdjęcie wykonane Huawei Mate 20 Pro

Zdjęcie wykonane Huawei Mate 20 Pro

Park Narodowy Nairobi jest najstarszym rezerwatem zwierząt na terenie Kenii. ️Został założony w 1946 roku i prawdopodobnie to jedyne miejsce na świecie, gdzie dzikie zwierzęta w ich naturalnym środowisku - sawannie drzewiastej - można obserwować na tle nowoczesnych wieżowców. Na terenie parku mieszkają lwy, nosorożce, żyrafy, zebry, bawoły, geparty oraz ponad 400 gatunków ptaków.

Zdjęcie wykonane Huawei Mate 20 Pro

Zdjęcie wykonane Huawei Mate 20 Pro

Od 10 lat w Korogocho, czyli slumsach Nairobi, działa amatorska orkiestra symfoniczna. Została ona założona przez Elizabeth Njoroge, która jest pomysłodawczynią projektu edukacyjnego Ghetto Classics. Właśnie dzięki tej wspaniałej inicjatywie dzieci z zaniedbanych środowisk mogą za darmo uczyć się gry na instrumentach. W 2017 roku Korogocho odwiedził polski kompozytor Radzimir „Jimek” Dębski, a podczas pobytu w Nairobi zawitał tam także Jarosław Kuźniar wraz z ekipą Business On Tour. Bez wątpienia odpowiedzialny biznes to także pomaganie innym.

Zdjęcie wykonane Huawei Mate 20 Pro

Zdjęcie wykonane Huawei Mate 20 Pro

Zdjęcie wykonane Huawei Mate 20 Pro

Zdjęcie wykonane Huawei Mate 20 Pro

Zdjęcie wykonane Huawei Mate 20 Pro

HUAWEI P20 Pro - smartfon wyróżniający się wyjątkową estetyką oraz zaawansowanym systemem fotograficznym

To pierwszym smartfon na świecie, który oferuje taką obudowę. Zakrzywiony korpus wykonany z wysokiej jakości aluminium pokrywają trójwymiarowe tafle hartowanego szkła. Działają one jak pryzmat, który emituje łagodny strumień. Efekt ten oferuje HUAWEI P20 Pro w każdej wersji kolorystycznej: czerń, błękit, fiolet.

HUAWEI P20 Pro przesuwa dotychczasowe granice mobilnej fotografii! Jako pierwszy smartfon na świecie, został wyposażony w aparat fotograficzny z potrójnym obiektywem Leica i równie rewolucyjnym - siedmiowarstwowym - systemem inspirowanym specjalną kinetyką światła. Wszystko po to, by rejestrować szczegółowe, wielokolorowe i zjawiskowe obrazy. Duża w tym zasługa specjalnej funkcji, która umożliwia aż pięciokrotny „zoom”.

Co wiecej, potrójny aparat zainstalowany na tylnej obudowie HUAWEI P20 Pro oferuje niewyobrażalną rozdzielczość! Pierwszy z trzech obiektywów ma aż 40 megapikseli. Dzięki temu HUAWEI P20 Pro powinien wykonywać wysokiej jakości zdjęcia nie tylko za dnia, ale też wieczorem, a nawet nocą, kiedy oświetlenie jest jeszcze słabsze.

Przeczytaj także

Witaj w świecie podwojonej mocy AI